פסיכומטרי הרשמה

מועדי קורסים קרובים:

פרטי הקורס:

משך הקורס:
קורס מרוכז: עד בין חודשיים וחצי לשלושה חודשים, במתכונת מרוכזת.
קורס רגיל: שלושה עד ארבע חודשים.

שעות: שעות אחה"צ והערב
שונות: הטבות מיוחדות לחיילים, לעולם חדשים ותושבי פריפריה.
הטבות מיוחדות לקבוצות מרוכזות.

נתחיל בכך שלכל פסיכומטרי הרשמה משל עצמו, ותמיד כדאי להירשם למבחן כמה שיותר מוקדם. ההרשמה המוקדמת תבטיח לנרשמים את המקום הטוב ביותר עבורם להיבחן. הרוב יעדיפו להיבחן לפסיכומטרי באוניברסיטה הקרובה ביותר לביתם.

לכל מבחן פסיכומטרי ניתן להירשם בשתי דרכים, שתיהן נוחות ושתיהן טובות. הדרך הראשונה היא רכישת ערכת הרשמה בחנויות הרלוונטיות, ומילוי טופס ההרשמה. בצירוף דמי הרשמה המשולמים בדואר שולחים את הטופס בו ממלאים את הפרטים האישיים ואת המקום בו רוצים להיבחן אל המרכז הארצי לבחינות והערכה, והתשובה תגיע בהקדם, גם לגבי אישור קליטת ההרשמה וגם לגבי מיקום הבחינה. הדרך השנייה היא באמצעות האינטרנט, שם ניתן להיכנס לאתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה, ולשלם באמצעות כרטיס אשראי.

מבחינת תאריכים, לכל מבחן פסיכומטרי הרשמה מוגבלת, וחשוב מאוד להירשם עד התאריך האחרון להרשמה, שכן הרשמה מעבר לתאריך המצוין כתאריך האחרון היא הרשמה עם תוספת גבוהה למדי של עלות הרשמה, וכדאי מאוד להימנע מכך. לכן, במידה וההחלטה היא ללכת ולהיבחן בפסיכומטרי, יש לשים כי לכל פסיכומטרי הרשמה המוגבלת הן בזמן, ולעיתים גם במקום. ככל שנירשם מוקדם יותר כך יובטח לנו המקום הטוב ביותר עבורנו להיבחן וגם לא ניאלץ לשלם תוספת עלות הרשמה. נקודה חשובה לא פחות היא שברגע שנרשמים העובדה קיימת ולא צריך להתלבט יותר, רק ללמוד למבחן. רבים מתמהמהים האם להירשם לפסיכומטרי או לחכות עוד תקופה עד למוד הבא. ברגע שנרשמים כבר לפסיכומטרי, ועוד בשלב מוקדם, ניתן להיות רגועים בהחלטה, ולבחור את בית הספר בו כדאי לקחת קורס פסיכומטרי – ככל המוקדם יותר כך משובח יותר.

מתעניינים בקורס פסיכומטרי? רוצים לקבל ייעוץ אישי והכוונה? מלאו את הטופס המצורף לקבלת ייעוץ, השוואת מחירים, מלגות ומידע נוסף ממוסדות הלימוד המובילים.